Důležitá informace: Povšimněte si, prosíme, data publikování článku. Informace již nemusí být aktuální a odpovídat platné právní úpravě o spotřebitelských úvěrech.

SMS půjčky do výplaty bez starostí

Půjčka ihned na účet

Publikováno 18. ledna 2015

Standardem dnešní doby je život od výplaty k výplatě. Mnoho rodin je nuceno žít podle napnutého rozpočtu, do kterého udělá pořádnou trhlinu i jeden menší výdaj navíc, s nímž se nepočítalo.

Možná i vy nevycházíte s penězi a jednoduše vám pár dní před výplatou finance schází. Od toho existují SMS půjčky před výplatou, jež vám v takovém případě mohou rychle pomoci.

Pro koho jsou SMS půjčky vhodné?

Dostat se do složité finanční situace není v dnešní drahé době nijak zvlášť složité. Bohatě stačí, když se před vámi objeví nečekaná složenka, vyúčtování či nedoplatek a oheň je na střeše.

SMS půjčky spadají mezi nebankovní produkty, které se vyznačují svou dostupností a otevřeností pro široké spektrum žadatelů. Zažádat tak o ně může prakticky každý, kdo zatouží po rychlé a snadno získané finanční injekci – maminky na mateřské, studenti, senioři, nezaměstnaní i podnikatelé.

Kolik si s SMS půjčkou můžete půjčit?

SMS půjčky se řadí do kategorie krátkodobých půjček, což znamená, že jsou vhodné pro financování nečekaných výdajů či oprav v domácnosti. Nehodí se pro dlouhodobější finanční problémy. S SMS půjčkou můžete zažádat o drobnější půjčku do maximální výše 12 000 Kč s dobou splatnosti nejčastěji 30 dní. Výše poskytnuté částky se liší vzhledem k tomu, zda žádáte poprvé či opakovaně.

Drahá půjčka

O SMS půjčkách je známo, že nejsou z levného kraje. Společnosti poskytující SMS půjčky se ale tuto skutečnost snaží kompenzovat nabídkou první půjčky zcela zdarma.


Další články:

Finanční rezerva: Co to je a jak ji správně budovat
Na jaké informace máte nárok při žádosti o úvěr?
Jak zasáhne řetězec Lidl do stravenkového trhu?
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Rady, jak lze ušetřit peníze
Víte o svých dluzích?
SMS půjčka pro matky na mateřské dovolené
SMS půjčky do výplaty - bez starostí
Co obnáší refinancování půjček
SMS půjčka každému ihned na účet
SMS půjčka bez doložení příjmu
Online půjčka ihned na účet
Půjčky bez registru online
Rychlé půjčky ihned na účet
Půjčka na OP bez ručitele či zástavy
Jak ušetřit na energiích?

Na co je vhodné znát RPSN
Jak "správně" používat kreditní kartu

Půjčky nejen do 5000 Kč

Potřebujete půjčku 5000 ihned ?
O malých, rychlých a dostupných půjčkách čtěte více na půjčka-5000-ihned.cz

Hotovostní půjčky Vám mohou pomoci, když potřebujete peníze ihned na ruku.

Bankovní i nebankovní půjčka do 20000 ihned zase může pomoci krátkodobě vylepšit Vaši finanční situaci.

Pokud si půjčujeme peníze, pravděpodobně jich sami nazbyt nemáme, a tak se velké oblibě těší nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Konsolidace půjček bez ručení Vám pomůže udělat si 'pořádek' ve Vašich stávajících závazcích a platit méně peněz na splátkách.

Doporučujeme:

www.kávovary-informace.cz – Váš průvodce výběrem kávovaru nebo espressa.

© 2014 iPůjčky-online.cz, všechna práva vyhrazena.
Účel webu je čistě informační. Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.