Důležitá informace: Povšimněte si, prosíme, data publikování článku. Informace již nemusí být aktuální a odpovídat platné právní úpravě o spotřebitelských úvěrech.

SMS půjčka pro matky

Půjčka ihned na účet

Publikováno 3. února 2015

Mnoho žen na MD a matek samoživitelek se ocitá ve svízelné situaci, kdy počítají každou korunu. Jakmile se pak vyskytne neočekávaný výdaj, potřebují finanční injekci.

Pokud vám nemohou půjčit příbuzní a známí, přichází řada na nebankovní SMS půjčku pro matky na MD. Ta poslouží k překlenutí finanční krize a k zaplacení nezbytných výdajů.

Nebankovní půjčka určená na neodkladné výdaje

Pokud nevycházíte s penězi, ale vystačí vám půjčka do 5000 Kč, kterou splatíte z další mateřské nebo výplaty, je SMS půjčka pro ženy na MD ideální. U banky byste asi nepochodili. Nebankovní společnosti se ale v dnešní době snaží vyjít vstříc každému a tedy i maminkám na MD. Některé nabízejí dokonce produkty označené jako půjčky pro ženy.

První půjčka zdarma?

Cena za rychlou SMS půjčku bývá poměrně vysoká, ale mnohdy není zbytí. Můžete se ale poohlédnout po společnosti, která nabízí první půjčku zcela zdarma. I takové výhodné akce se občas poštěstí. SMS půjčka pro ženy na MD vám neposkytne nijak závratnou sumu. Zpravidla se jedná o maximálně 5 000 Kč. Při další půjčce se ale maximální možný limit často posouvá výše, třeba až na 20 000 Kč. I pár tisícikorun ale mnohdy postačí. Splacení probíhá v jedné splátce navýšené o poplatek. Termín splacení se individuálně nastavuje, většinou od 1 do 30 dnů.

Snadnost a rychlost vyřízení

K dalším výhodám těchto SMS půjček patří rychlost vyřízení. Peníze můžete mít do několika minut na účtu. Stačí vyplnit formulář na internetu nebo zaslat SMS zprávu ve správném znění. Žádost je postoupena ke schválení a pokud projde, jsou peníze ihned odesílány na bankovní účet klienta. Postačí vám tedy počítač a mobilní telefon a výsledek se dozvíte během chvilky.


Další články:

Finanční rezerva: Co to je a jak ji správně budovat
Na jaké informace máte nárok při žádosti o úvěr?
Jak zasáhne řetězec Lidl do stravenkového trhu?
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Rady, jak lze ušetřit peníze
Víte o svých dluzích?
SMS půjčka pro matky na mateřské dovolené
SMS půjčky do výplaty - bez starostí
Co obnáší refinancování půjček
SMS půjčka každému ihned na účet
SMS půjčka bez doložení příjmu
Online půjčka ihned na účet
Půjčky bez registru online
Rychlé půjčky ihned na účet
Půjčka na OP bez ručitele či zástavy
Jak ušetřit na energiích?

Na co je vhodné znát RPSN
Jak "správně" používat kreditní kartu

Půjčky nejen do 5000 Kč

Potřebujete půjčku 5000 ihned ?
O malých, rychlých a dostupných půjčkách čtěte více na půjčka-5000-ihned.cz

Hotovostní půjčky Vám mohou pomoci, když potřebujete peníze ihned na ruku.

Bankovní i nebankovní půjčka do 20000 ihned zase může pomoci krátkodobě vylepšit Vaši finanční situaci.

Pokud si půjčujeme peníze, pravděpodobně jich sami nazbyt nemáme, a tak se velké oblibě těší nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Konsolidace půjček bez ručení Vám pomůže udělat si 'pořádek' ve Vašich stávajících závazcích a platit méně peněz na splátkách.

Doporučujeme:

www.kávovary-informace.cz – Váš průvodce výběrem kávovaru nebo espressa.

© 2014 iPůjčky-online.cz, všechna práva vyhrazena.
Účel webu je čistě informační. Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.