Důležitá informace: Povšimněte si, prosíme, data publikování článku. Informace již nemusí být aktuální a odpovídat platné právní úpravě o spotřebitelských úvěrech.

SMS půjčka ihned úplně každému

Půjčka ihned na účet

Publikováno 20. ledna 2015

SMS půjčky jsou často avizované jako produkt "úplně pro každého". Je tomu tak, nebo jsou zde určité podmínky?

Co jsou vlastně SMS půjčky?

SMS půjčka je nižší a rychlá půjčka, o kterou se žádá prostřednictvím SMS zprávy nebo internetového formuláře. Jde o produkt vhodný k překlenutí krátkodobé finanční krize, nejlépe do další výplaty. Proto se těmto půjčkám říká také „půjčky do výplaty“. O tyto produkty často žádají lidé, kteří nedosáhnou na bankovní půjčky. Mají tedy nízké nebo nepravidelné příjmy, mnohdy i zápis v registru dlužníků, protože dříve měli se splácením problémy.

Podmínky pro získání SMS půjček

Mnoho společností má i u SMS půjček jisté podmínky, které musí jejich klient splnit. Některé nahlížejí do registrů, jiné zase vyžadují potvrzení o příjmu. Mnohé z nich prověřují dokonce obojí. Jelikož je ale konkurence v oblasti nebankovních půjček veliká, může i nepříliš bonitní klient v žádosti o půjčku u některých společností uspět. Je ale zapotřebí hledat.

Parametry půjček

Některé společnosti nekontrolují registry, ani pro ně není důležitá výše příjmů. Parametry půjček jsou přitom podobné, jako u konkurence. První žádost bývá do výše 5 000 Kč, se splatností od 1 do 30 dní. U dalších žádostí se limit posouvá směrem nahoru, a můžete si půjčit více, například 10 000 nebo 15 000 Kč. Společnosti tak odměňují spolehlivé klienty. Úvěr se splácí jedinou splátkou, která zahrnuje vypůjčenou částku navýšenou o poplatek.

Jaké společnosti vám vyjdou vstříc?

Mezi půjčky, které budou tolerantní k zápisu v registru nebo k vašim příjmům, patří Ferratum, Everyday Plus, Kredito 24 nebo Zaplo. Není samozřejmě zaručeno, že tuto půjčku získá úplně každý, ale šance je poměrně vysoká. S trochou nadsázky lze tyto půjčky zařadit do kategorie SMS půjčky ihned úplně pro každého. I u těchto půjček si ale půjčujte zodpovědně a zvažte své finanční možnosti ohledně řádného splacení.


Další články:

Finanční rezerva: Co to je a jak ji správně budovat
Na jaké informace máte nárok při žádosti o úvěr?
Jak zasáhne řetězec Lidl do stravenkového trhu?
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Rady, jak lze ušetřit peníze
Víte o svých dluzích?
SMS půjčka pro matky na mateřské dovolené
SMS půjčky do výplaty - bez starostí
Co obnáší refinancování půjček
SMS půjčka každému ihned na účet
SMS půjčka bez doložení příjmu
Online půjčka ihned na účet
Půjčky bez registru online
Rychlé půjčky ihned na účet
Půjčka na OP bez ručitele či zástavy
Jak ušetřit na energiích?

Na co je vhodné znát RPSN
Jak "správně" používat kreditní kartu

Půjčky nejen do 5000 Kč

Potřebujete půjčku 5000 ihned ?
O malých, rychlých a dostupných půjčkách čtěte více na půjčka-5000-ihned.cz

Hotovostní půjčky Vám mohou pomoci, když potřebujete peníze ihned na ruku.

Bankovní i nebankovní půjčka do 20000 ihned zase může pomoci krátkodobě vylepšit Vaši finanční situaci.

Pokud si půjčujeme peníze, pravděpodobně jich sami nazbyt nemáme, a tak se velké oblibě těší nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Konsolidace půjček bez ručení Vám pomůže udělat si 'pořádek' ve Vašich stávajících závazcích a platit méně peněz na splátkách.

Doporučujeme:

www.kávovary-informace.cz – Váš průvodce výběrem kávovaru nebo espressa.

© 2014 iPůjčky-online.cz, všechna práva vyhrazena.
Účel webu je čistě informační. Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.