Nebankovní půjčky kde opravdu půjčí - kde je hledat?

Půjčka ihned na účet

Aktualizováno 22.5.2024

Nebankovní půjčky se vyznačují nízkou administrativou oproti bankovním úvěrům a půjčkám. Tento druh nebankovního nástroje vyniká mnohem menší byrokratickou zátěží, ale je nutné zde počítat s vyšším úrokem.

Schvalovací proces trvá dle požadované sumy hodinu až dvacet čtyři hodin. Nejdostupnější úvěry z této oblasti se pak nazývají "nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí" a jsou dostupné i lidem s nízkým příjmem nebo se záznamem v registru dlužníků.

Během této doby se žadatel dozví, zda mu půjčka bude opravdu poskytnuta anebo nikoliv. Ihned po schválení půjčky jsou mu peníze přeposlány na účet.

V rámci vyřízení nebankovních půjček odpadá složité papírování. U drobných finančních půjček je zapotřebí doložit standardní doklad totožnosti, jako je občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas. Zatímco u větších obnosů musí často klient dokládat výši měsíčních příjmů. Někteří poskytovatelé nahlíží i do nebankovního registru, aby o klientovi zjistili, zda bude schopen splácet své závazky.

Splatnost půjček

Nebankovní půčky je možné získat na cokoliv, přitom žadatel při jejich vyřízení neuvádí účel půjčky. Tento typ půjček se vztahuje na menší finanční obnosy, také i na částky až do výše 600 tisíc korun. Dle vypůjčeného obnosu se pohybuje doba splatnosti. Nebankovní půjčky do výše 15 tisíc korun mají lhůtu splatnosti danou na třicet dnů.

Půjčky na cokoliv

Zato půjčky v hodnotě 500 tisíc mají dobu splatnosti delší. Ta se pohybuje od jednoho do tří let. Tyto peníze mohou posloužit na běžné nákupy, na opravy spotřebičů, na pořízení nového elektrospotřebiče do domácnosti atd. Klidně s nimi mohou lidé poplatit nejenom dřívější nesplacené půjčky (refinancování půjček), také i nedoplatky.

Stinné stránky nebankovních úvěrů

Půjčky od nebankovních společností se vyznačují vysokým úrokem. Jejich nabídka je pestrá, a proto je nutné si dát pozor na obchodní podmínky. Některé formy půjček zahrnují různé poplatky a sankce při nedodržení doby splatnosti, což se ve výsledku odrazí v samotné zaplacené půjčce. Mnohdy tyto půjčky několikanásobně přeplatí klient.


Další články:

Co si promyslet předtím, než si vezmete půjčku
Na jaké informace máte nárok při žádosti o úvěr?
Na co je vhodné znát RPSN
Víte o svých dluzích?
Rady, jak lze ušetřit peníze
Jak ušetřit na energiích?
Co obnáší refinancování půjček
Kreditní karta
Jak "správně" používat kreditní kartu
Jak zasáhne řetězec Lidl do stravenkového trhu?
Finanční rezerva: Co to je a jak ji správně budovat
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
SMS půjčky do výplaty - bez starostí
SMS půjčka každému ihned na účet
SMS půjčka bez doložení příjmu
SMS půjčka pro matky na mateřské dovolené
Online půjčka ihned na účet
Rychlé půjčky ihned na účet
Půjčky bez registru online
Půjčka na OP bez ručitele či zástavy

Půjčky nejen do 5000 Kč

Kdo se zajímá o půjčku 5000 ihned
může se o malých, rychlých a dostupných půjčkách přečíst na webu půjčka-5000-ihned.cz

Hotovostní půjčky mohou člověku pomoci, když potřebuje peníze ihned na ruku.

Bankovní i nebankovní půjčka do 20000 ihned zase může pomoci krátkodobě vylepšit rodinnou finanční situaci.

Pokud si půjčujeme peníze, pravděpodobně jich sami nazbyt nemáme, a tak se velké oblibě těší nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Konsolidace půjček bez ručení pomůže udělat si 'pořádek' v našich stávajících závazcích a platit méně peněz na splátkách.

Doporučujeme:

www.kávovary-informace.cz – Váš průvodce výběrem kávovaru nebo espressa.

© 2024 iPůjčky-online.cz, všechna práva vyhrazena.
Účel webu je čistě informační. Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.