Důležitá informace: Povšimněte si, prosíme, data publikování článku. Informace již nemusí být aktuální a odpovídat platné právní úpravě o spotřebitelských úvěrech.

SMS půjčka bez doložení příjmu online

Půjčka ihned na účet

Publikováno 1. prosince 2014

SMS půjčka neboli nový trend dnešní doby

SMS půjčky bez doložení příjmů , jsou již rozšířeným trendem moderní doby. Jedná se čistě o záležitost nebankovních společností, jelikož klasické banky mají s půjčkami spojený dlouhý schvalovací kolotoč, který nelze absolvovat na dálku, jako tomu je u SMS půjček. Tady totiž ani nemusíte opustit teplo svého domova.

Proč si půjčit peníze prostřednictvím SMS?

SMS půjčka má jednu nesmírnou výhodu, a to jednoduchost v podání žádosti o úvěr. Stačí vám k tomu pouze mobilní telefon. Další nespornou výhodou je, že poskytující společnosti si žadatele o půjčku neprověřují v registrech dlužníků, proto může peníze získat i dlužník. Zároveň není potřeba dokazovat výši příjmů, což by mohlo tvořit problém třeba důchodcům, maminkám na mateřských či živnostníkům.

Kolik si můžu půjčit?

SMS půjčka „hned“ se řadí mezi takzvané expresní půjčky, které jsou mimo jiné známé i tím, že jsou limitovány maximální možnou částkou, o kterou je možno žádat. Zažádat si nejčastěji můžete o pět set až deset tisíc korun. Větší částky jsou u expresních úvěrů nabízeny pouze velice zřídka. Zároveň s tímto tématem se nabízí otázka doby splatnosti. Ta se nejčastěji pohybuje v rozmezí pěti až třiceti dnů. Někdy se vám půjčku podaří získat bez úroků, jindy budete muset zaplatit o trochu více, než jste si půjčili.

Jaké jsou nevýhody?

SMS půjčka skýtá stejné nevýhody a stejná rizika, jako jiné půjčky. Při žádání o úvěr si musíte být jisti, že do konce doby splatnosti budete schopni dluh splatit. SMS půjčka se tak dá použít třeba jako půjčka před výplatou na nezbytné výdaje, jelikož ji budete schopni z následující výplaty splatit. Pokud dobu splatnosti promeškáte, hrozí vám návštěva exekutora a uvedení vašeho jména do registru dlužníků.


Další články:

Finanční rezerva: Co to je a jak ji správně budovat
Na jaké informace máte nárok při žádosti o úvěr?
Jak zasáhne řetězec Lidl do stravenkového trhu?
Nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí
Rady, jak lze ušetřit peníze
Víte o svých dluzích?
SMS půjčka pro matky na mateřské dovolené
SMS půjčky do výplaty - bez starostí
Co obnáší refinancování půjček
SMS půjčka každému ihned na účet
SMS půjčka bez doložení příjmu
Online půjčka ihned na účet
Půjčky bez registru online
Rychlé půjčky ihned na účet
Půjčka na OP bez ručitele či zástavy
Jak ušetřit na energiích?

Na co je vhodné znát RPSN
Jak "správně" používat kreditní kartu

Půjčky nejen do 5000 Kč

Potřebujete půjčku 5000 ihned ?
O malých, rychlých a dostupných půjčkách čtěte více na půjčka-5000-ihned.cz

Hotovostní půjčky Vám mohou pomoci, když potřebujete peníze ihned na ruku.

Bankovní i nebankovní půjčka do 20000 ihned zase může pomoci krátkodobě vylepšit Vaši finanční situaci.

Pokud si půjčujeme peníze, pravděpodobně jich sami nazbyt nemáme, a tak se velké oblibě těší nebankovní půjčky bez poplatku předem.

Konsolidace půjček bez ručení Vám pomůže udělat si 'pořádek' ve Vašich stávajících závazcích a platit méně peněz na splátkách.

Doporučujeme:

www.kávovary-informace.cz – Váš průvodce výběrem kávovaru nebo espressa.

© 2014 iPůjčky-online.cz, všechna práva vyhrazena.
Účel webu je čistě informační. Jeho prozovovatel není poskytovatelem ani zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů podle zák. č. 257/2016 Sb.